بهترین اسپیکر بلوتوث با قیمت مناسب

بهترین اسپیکر بلوتوث با قیمت مناسب

بهترین اسپیکر بلوتوث با قیمت مناسب مدل های متنوعی در بازار دارد. در این مقاله راهنمای خرید قصد داریم بهترین ها را برای خرید معرفی کنیم.

پیدا کردن بهترین اسپیکر بلوتوث با قیمت مناسب امروز آسان تر از هر وقت دیگر است. و بهترین اسپیکر های ارزان ما بهترین کیفیت صدا و عملکرد را تضمین می‌دهند. در این مقاله ما اسپیکر های بلوتوثی واقعی مقرون به صرفه را لیست کرده ایم که همگی زیر 1 میلیون تومان قیمت دارند.

حتی مدل های قیمت مناسب نیز قابلیت مقاومت در آب را دارند. و مانند اسپیکر های گران قیمت سونوس روم و یو ای مگابوم 3 این قابلیت را دارند. اما به این معنی است که برای مثال می‌توانید آن را در نزدیک حمام یا بیرون آن همراهی کند. بدون نگرانی در رابطه با ضد آب بودن محصولات ما را به دقت بررسی کنید.

تعدادی زمان شارژ دهی بسیار بهتری را ارائه می‌دهند، برخی از آنها را می توان با دیگر اسپیکر های بلوتوثی متصل کرد تا صدای استریو ایجاد شود. در لیست محصولات امروز مدل ها را بر اساس عملکرد رتبه بندی کرده ایم و این به شما کمک می کند تا بهترین اسپیکر بلوتوثی با قیمت مناسب را سریع پیدا کنید.

بهترین اسپیکر بلوتوث با قیمت مناسب کدام است؟

اسپیکر بلوتوث بیکارو GF501
قیمت620,000 تومان
درصد رضایت از خرید95 درصد
ابعاد24.5 × 8 × 8 cm

رتبه 1 در لیست بهترین اسپیکر بلوتوث با قیمت مناسب مدل بیکارو GF501 است. شرکتی که بیشتر به خاطر فروش لوازم جانبی موبایل با قیمت های پایین شناخته شده است، با این اسپیکر برنده ای را در دست دارد.

امکانات اصلی مانند صدا، طراحی و عمر باتری با کیفیت عالی ارائه شده است. می توانید انتظار داشته باشید که موسیقی بسیار کیفیت خوبی داشته باشد، به علاوه اتصال سریع و تا 6 ساعت پخش با شارژ کامل لذت ببرید. ما همچنین عاشق حمل و نقل آن هستیم، نه خیلی بزرگ است نه سنگین. همچنین در صدای بلند هیچ افت کیفیت صدایی را مشاهده نمی‌‌کنید.

اسپیکر های بلوتوثی کوچک برای دوچرخه سواران و ماجراجویان فضای باز که می خواهند هنگام پیاده روی موزیک پخش کنند و از انجام آن کار لذت ببرند گزینه ایده آلی است.

اگر بودجه شما برای خرید بهترین اسپیکر بلوتوث با قیمت مناسب بسیار کم است، گزینه ای سبک تر و کوچک تر را مشاهده خواهید کرد.

این اسپیکر ها در بازه قیمتی زیر 200 هزار تومان زمان پخش کمتری دارند و همچنین بر اساس گزارش خریداران افت کیفیت صدا در ولوم بالا مشاهده می‌شود، اما توجه کنید به نسب پولی که میپردازد کیفیت قابل قبولی را دریافت می‌کنید.

به پایین پیمایش کنید تا بهترین اسپیکرهای ارزان قیمت بلوتوث را به تفکیک کامل ببینید.

بهترین اسپیکر مقرون به صرفه ای که می‌توانید الان بخرید

اسپیکر بلوتوث مقرون به صرفه و کیفیت مناسب
قیمت340,000 تومان
درصد رضایت از خرید90 درصد
ابعاد20 × 8 × 8 cm
بهترین اسپیکر بلوتوثی با قیمت مناسب
قیمت199,000 تومان
درصد رضایت از خرید75 درصد
ابعاد6 × 6 × 15 cm

بهترین اسپیکر بلوتوث با قیمت مناسب را چطور انتخاب کنیم

بهترین بلندگوی ارزان قیمت بلوتوث تعادلی بین قیمت، کیفیت صدا، اندازه و امکانات است. در حالی که هیچ یک از این اسپیکرها قیمت بالایی ندارند، در بین بلندگوهایی که قیمت آنها نزدیک به 1 میلیون تومان است نسبت به آنهایی که کمتر از 500 هزار تومان هستند، تنوع زیادی در کیفیت صدا مشاهده خواهید کرد. اگر بتوانید بیشتر هزینه کنید، با آواز و باس بهتر و به طور کلی عمر باتری بهتری خواهید گرفت.

اگر می‌دانید که می‌خواهید در پیاده‌روی و استخر اسپیکر را با خود ببرید، اسپیکر سبک را انتخاب کنید، ضدآب باشد و در حالت ایده‌آل به اندازه‌ای بلند باشد که صدای محیط به گوش برسد. همچنین باید به برد بی‌سیم توجه کنید – برخی از آنها در فاصله 100 متری منبع صوتی شما متصل می‌مانند، در حالی که برخی دیگر فقط در فاصله 10 متری مناسب هستند. در حالی که بهترین اسپیکر بلوتوث با قیمت مناسب دارای یک درگاه میکروفون برای استفاده به عنوان بلندگو هستند.

چگونه بهترین اسپیکر بلوتوث با قیمت مناسب را انتخاب کردیم

ما بهترین اسپیکر بلوتوث با قیمت مناسب را با آهنگ هایی در سبک های مختلف موسیقی از جمله رپ، پاپ و آکوستیک آزمایش کردیم.

معیار های اصلی ما وضوح ضدا، کیفیت صدای سه گانه و بیس است. برای سنجش راحتی در استفاده دکمه های کنترل روی دستگاه را تست می کنیم.

همچنین چندین ساعت با هر یک از اسپیکر ها موسیقی پخش کردیم و بررسی کردیم که چقدر شارژ باقی مانده است و اینگونه از عمر باتری اطمینان حاصل کردیم. و از یکسری نرم افزار ها نیز برای اندازه گیری دسی بل استفاده کردیم.

همچنین اگر می‌خواهید برای گوش دادن به موسیقی یک هدفون بی سیم تهیه کنید این راهنمای خرید را حتماً ببینید:

راهنمای خرید هدفون بی سیم

بهترین اسپیکر بلوتوث با قیمت مناسب یک وسیله بسیار عالی برای یک فرد عاشق موسیقی است. همچنین یک گزینه مقرون به صرفه برای سرگرمی در روز های تنبلی در ساحل یا سرکار یا شروع یک صبح پر انرژی است. این تعجب آور است که یک هزینه کوچک می تواند لحظات شما را جذاب تر کند.

اسپیکر بلوتوثی بزرگ مناسب مهمانی مدل KBS 330

بهترین اسپیکر بلوتوث با قیمت مناسب بزرگ
قیمت2,200,000 تومان
درصد رضایت از خرید96 درصد
ابعاد
46 × 17 × 24 cm

اسپیکر های بلوتوث مقرون به صرفه می‌توانند به اندازه ای کوچک باشند که در جیب کت یا کاپشن قرار بگیرند یا به اندازه ای بزرگ باشند که برای یک مهمانی مناسب باشند. پس حتماً توجه کنید که قبل از خرید ابعاد اسپیکر را بررسی کنید. نگران نباشید ما ابعاد هر محصول را در کنار آن نوشته ایم.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.